Başkandan - STF

Bir hayalimiz var

STF Ailesi adına şu cümle ile başlamak istiyorum.

Bir hayalimiz var bizim, Hayalim ve de hayalimiz, ürünlerimizle dünyamızı daha yaşanır kılmak, sürdürülebilir tarım politikalarına katkı sağlamak, kaynaklarımızı daha etkin kullanarak verimi artırmak ve de bunu sizlerle yapmak. Tüm bunları yaparken de yaşamımızın vazgeçilmez kaynağı olan su kaynaklarımızı etkin kullanılmasını sağlamak.

Doğal kaynaklarımızın bilinçsiz tüketimi ile dünyamızın kaybettikleri bilinen bir gerçek.

Biliyorum ki; dünyanın her yerinde iklim değişiklikleri ile özellikle de sanayileşme ile atmosferimizdeki sera gazı oranında artış ve su kaynaklarımızın azalmasını beraberinde getirmektedir. Sulamada modernizasyonu gözeten bir şirket olarak “etkin ve doğaya dost sulama sistemleri” ilkesi çerçevesinde üzerimize düşen görevi yapacağımıza söz veriyoruz. Çünkü “Bir hayalimiz var bizim” Küresel İklim Değişikliğinin gelecek nesillerimizi olumsuz etkilememesi ve yaşam kaynağımızı olan suyun verimli kullanılması adına üretim yapmaktayız, yapacağız.

Sonuç olarak enerjimizi sizlerden, ürünlerimizden ve daha yaşanası bir dünyaya katkı sağlıyor olmaktan alıyoruz. Daha düşük karbonlu iş modellerimizle, sulama sistemlerimizle bu süreçte bizler de üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Hayallerimizi takipte kalın…

Dünyamızı Seviyoruz.

Saygılarımla

Salim Tokmak

STF YÖNETİM KURULU BAŞKANI
We are present at Eima 2022The future of irrigation is in Bologna ITALY November 9-13, 2022 For better efficiency,

We bring together the irrigation technologies of the future with you at Italy