КАРЬЕРА

facebook twitter instagram

КАРЬЕРА

STF alım süreci, doğru birime doğru insan yetkinlikleri bakış açısı ile yürütülmektedir. Amacımız birime-göreve ve çalışma prensiplerimize en uygun ve uzun vade de şirketimize katma değer yaratmak için gönüllü olan çalışanları aramıza katmaktır.

STF kariyer süreci, şirket gelişim ve organizasyonel ihtiyaçlar doğrultusunda her yıl yenilenir ve planlanır. İlgili planlamalar doğrultusunda bölümler ile işbirliği içerisinde söz konusu pozisyon ile ilgili görev tanımlamaları ve yetkinlikler üzerinden talepler toplanır.

İşe alım sürecimiz, STF Kariyer'e ulaştırılan başvuruların değerlendirilmesi ile başlar. Özgeçmişler ön elemelere tabi tutulur ve ardından belirlenen kriterlere sahip adaylarımız iş görüşmelerine davet edilirler. Görüşmeye davet edilen adaylarımız, yetkinlikleri ve ilgili pozisyon için deneyimleri doğrultusunda değerlendirilirler. Bu süreç, ihtiyaçlar doğrultusunda farklı ölçme ve değerlendirme araçları ile de desteklenir. Süreç uygun aday ile tamamlanır.

Her çalışanın değer, yapılan işin mühendislik sanatı olarak kabul edildiği STF ailesinde, tüm adaylarımız da aynı şekilde bizler için değerlidir. STF Kariyer Yönetimi çalışanların ilgi alanları ve eğilimleri göz önünde bulundurularak başarılı olabilecekleri görevlerde ilerlemelerini, görev tespitlerinin doğru yapılmasını ve donanımlarının artırılmasını sağlamaktadır. Performanslar düzenli olarak değerlendirilerek geliştirilmesi gereken yönler belirlenmekte, eğitimlerle geliştirilerek operasyonun ihtiyaç duyduğu nitelikteki insan kaynağının oluşturulması sağlanmaktadır.

Lütfen ön başvuru formunda sizden istenen bilgileri eksiksiz giriniz. STF / Kariyer Yönetimi